Priestory škôlky a jasličiek

Škôlka a jasličky Múdre hlavičky disponujú krásnym rozsiahlim rodinným domom, ktorý spĺňa všetky kritéria a predpisy na materskú školu a jasle, pričom sme však nezabudli zachovať rodinné prostredie aby sa detičky cítili naozaj ako doma. Máme priestory schválené všetkými patričnými inštitúciami. Disponujeme krásnym zeleným velikým dvorom a nádhernou velikánskou záhradou, v ktorej sa tiež hráme a pestujeme si aj zeleninku a ovocie a tiež máme spevnenú plochu vhodnú na dopravnú výchovu - dopravné ihrisko, na dvore máme dva prístrešky využiteľné na hranie v zlom počasí. V dome máme chodbičku na prezúvanie, osobitne chodbičku na prezliekanie, 2 veľké herne, 4 triedy, 2 kúpeľne, jedáleň, kuchyňa, 2 spálne a plus jedna spáleň na čerstvom vzduchu (dá sa spinkať aj v zime vo fusačikoch), telocvičňa, šatňa pre zamestnancov, sauna so sprchou, knižnica s montessori, priestranná časť pre spanie v kočíkoch, bazén so sprchou a wc, morský kúpeľ/morská sauna, skladik kde uskladňujeme na zimu zeleninku a ovocie. 

Naše priestory vynikajú čistotou, a žiarivosťou farieb, aby sme čo najviac docielili domáce prostredie, ktoré je zároveň veľmi blízke detskému srdiečku :-)

V spálničkách máme drevené postieľky a postele pretože neničia chrbátiky detí tak ako deformujúce sa plastové postele.

Veľmi radi Vás uvítame na obhliadke našich priestorov - stačí sa dohodnúť na tel: 0915812351


Časť dvorčeka

Ďaľšia časť dvorčeka

Bazén


Chodbička na prezliekanie

Hlavná herňa


Trieda - Včielky


Trieda náučná - Sovičky


Telocvičňa


Spálnička - Sovičky


Spálnička - Včielky a Zajačiky


Spálnička na čerstvom vzduchu


Kúpeľňa 

Sauna


Bazén so supermoderným eko-ohrevom v našej krásnej džungli :-)


Kúsoček našej záhrady

Náš veľkonočný strom

Ostatné foto priestorov pripravujeme! Ďakujeme za pochopenie. Radi Vás však privítame na osobnej obhliadke, ktorú si môžete dohodnúť na tel: 0915812351